REGAŁY METALOWE SKLEPOWE

Shortcode Image

WYBIERZ SWÓJ METALOWY REGAŁ SKLEPOWY
I SKONTAKTUJ SIĘ DOWOLNIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na regały metalowe sklepowe – regały warzywnicze, regały piekarnicze, proste regały metalowe, gondole sklepowe. Wybrałeś już swój model? Zadzwoń lub napisz!

Regały Metalowe Sklepowe - Rodzaje

PROSTE REGAŁY SKLEPOWE

Stawiaj na prostotę w wersji klasycznej. Tradycyjny regał metalowy zawsze sprawdzi się w sklepie.

GONDOLE SKLEPOWE

Wykorzystaj maksymalnie możliwości prezentowania produktów w Twoim sklepie - zakup gondole.

REGAŁY WARZYWNICZE

Spraw, że sekcja warzywno-owocowa w Twoim sklepie będzie zaprezentowana z jak najlepszej strony!

REGAŁY PIEKARNICZE

Sprzedajesz w swoim sklepie pieczywo oraz słodkie wypieki? Wybierz nasze regały metalowe sklepowe w wersji piekarniczej!

Regały sklepowe w kilku wydaniach

Możliwości zakupienia regałów sklepowych jest znacznie więcej niż tych wchodzących w skład asortymentu przestrzeni magazynowych. Już zam dodatkowy podział na podkategorie sugeruje większy zakres produktów i ich zastosowania. Ten dział kompleksowego wyposażenia sklepów posortować można więc dodatkowo na regały warzywnicze, gondole sklepowe, regały piekarnicze oraz proste regały metalowe. Niżej opiszemy wybrane z tych przykładów.

Regały sklepowe

Regały na warzywa i owoce oraz stojaki

Podstawą regału znajdującego się w tym sektorze wyposażenia sklepów jest metalowy szkielet, na którym przeważnie umieszcza się wiklinowe lub plastikowe kosze prezentujące warzywa oraz owoce. Oprócz typowych regałów przyściennych na warzywa (o różnych wymiarach – a przez to również o różnym zakresie cenowym), producenci przewidzieli również zastosowanie wysp warzywnych. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, bo pozwala na wiele konfiguracji i tym samym dopasowuje się do całościowego charakteru sklepu. Właściciele przestrzeni handlowych zakupić mogą klasyczne wyspy, ale także te narożne (wewnętrzne i zewnętrzne), markizy, baldachimy, wyspy okrągłe.

Regały piekarnicze, regały na pieczywo, witryna piekarnicza

Ten rodzaj mebli sklepowych funkcjonuje jako miejsce, w którym prezentowane są wypieki wytwarzane bezpośrednio w sklepie czy piekarni, ale też te importowane z zewnątrz. Potencjalni klienci mogą zaopatrzyć się ponadto w otwarte regały piekarnicze lub w zamknięte witryny. Wszystko zależeć będzie od zapotrzebowania.

Gondole sklepowe

Nieco nietypową podkategorią Metalowych regałów sklepowych są gondole. Jest to element wyposażenia, który jest umieszczany w środkowych częściach przestrzeni handlowych, pomiędzy alejkami. Dzięki temu prezentowane produkty ustawiane mogą być na większej powierzchni.

 • gondole sklepowe z regulowanymi półkami,
 • gondola z roleta na kółkach,
 • regały metalowe dwustronne i jednostronne,
 • zestawy SOLID YORK

Regały Metalowe do sklepu różnych typów:

 • regały ekspozycyjne mobilne,
 • regał koszowy ULTRA POWER,
 • regały koszowe z drutu.
 • regał półkowy,
 • regały półkowe z drutu,
 • regały sklepowe STANDARD P35, P50
 • regał z drutu pełny,
 • regały na alkohol