Obróbka metalu

Obróbka metalu

 

Jesteś zainteresowany obróbką metalu albo produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Chcesz zamówić ściśle określony produkt i masz kłopot ze znalezieniem wykonawcy i odpowiedniej maszyny na której można wykonać go wykonać?

Sprawdź platformę – SYSTEMOWY PARK TECHNOLOGICZNY zrzeszający firmy specjalizujące się w konkretnej branży i dysponujące ściśle określonymi maszynami. Znajdź dostawcę, który spełnia jednocześnie kilka kryteriów technologicznych!

Obróbka metali i tworzyw sztucznych

 

To właśnie u nas w kilka minut odnajdziesz to co najważniejsze. Firmę, partnera zdolnego wykonać to czego potrzebujesz w konkretnym czasie. Obróbka metali, produkcja oprzyrządowania, spawanie metali, wiercenie i gwintowanie, cechowanie produktów to zaledwie część tego co realizują firmy zrzeszone w spino.pl .

Można tych usług wymieniać znacznie więcej, chociaż wśród najważniejszych wymienić należy:

– cięcie laserem, plazmą, tlenem, wodą
– cynkowanie ogniowe
– gięcie krawędziowe
– hartowanie indukcyjne lub próżniowe
– konstrukcje z aluminium lub stali
– malowanie proszkowe
– produkcję kół zębatych

U nas z powodzeniem możesz zamówić i zrealizować:

– produkcję elementów z tworzyw sztucznych
– produkcję elementów z tworzyw sztucznych
– modernizację parku maszynowego
– naprawę elektroniki przemysłowej
– naprawy obrabiarek CNC
– obróbkę metalu
– odlewy żeliwne
– ostrzenie narzędzi skrawających
– toczenie CNC
– toczenie na automatach tokarskich
– znakowanie laserowe.

Cięcie laserem, Frezowanie CNC, Naprawa maszyn!

To tylko część usług jakie możesz zamówić w oka mgnieniu u jednego z naszych partnerów technologicznych. Park maszynowy naszych klientów stale się rozrasta dzięki Waszym zleceniom i nowym firmom przystającym do współpracy w ramach spino.pl . Zależy nam na skutecznym powiększaniu zintegrowanego parku materiałów maszyn i usług! Jest już ponad 1200 firm różnych branż gotowych do współpracy. Powiększ park technologiczny przystępując do nas. Pozwól łatwiej i precyzyjniej wykorzystywać swój park maszynowy dla tych którzy rzeczywiście potrzebują precyzji maszyn znajdujących się w TWOJEJ FIRMIE. To właśnie dzięki nam umieścisz własną ofertę towarowo-usługową oraz odnajdziesz informacje z aktualną ofertą istniejących tu użytkowników.

Sprawdź wyszukiwarkę towarów i usług w branży metalowej, maszynowej i tworzyw sztucznych