Regały magazynowe Waran

Regały magazynowe Waran

Regały magazynowe Waran

Co jakiś czas publikować będziemy opisy firm zajmujące się produkcją i dystrybucją regałów w Polsce i za granicą. Nie ma tu jeszcze Twojej firmy? Skontaktuj się z nami

Waran Regały

Regały magazynowe

Regały magazynowe

„Firma „Waran” jest rodzinną spółką, której początki sięgają niewielkiego rzemieślniczego zakładu ślusarskiego, który powstał w Rzeszowie w latach 70. ubiegłego wieku. Jego pierwszymi właścicielami byli dwaj bracia – Kazimierz i Julian Żebrakowscy. Prawie do końca lat 80, firma wykonywała różne artykuły metalowe, przygotowywane głównie dla rzeszowskiej Spółdzielni Rzemieślniczej.

Szybki i gwałtowny rozwój firmy przypadł na lata 90. – to wtedy nasza firma rozpoczęła produkcję regałów, które znalazły zainteresowanie we francuskich marketach handlowych. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy w czasie wielu lat pracy oraz znajomość rynku zaowocowały stworzeniem i przygotowaniem kompleksowej oferty, spełniającej nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Już od wielu lat produkujemy regały magazynowe, które znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych, sklepach, magazynach, archiwach, a także szkołach, urzędach czy różnych instytucjach. Obecnie możemy zaoferować naszym Klientom sprzedaż nie tylko regałów magazynowych, ale także wózków paletowych, mebli metalowych, szafek socjalnych i biurowych oraz różnych pojemników plastikowych.”

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą tego producenta, zapraszamy do kontaktu.