Regały metalowe półkowe

Regały metalowe półkowe

Regały metalowe półkowe

Regały metalowe

Odpowiednio ułożone i posortowane produkty pomagają w ogólnej organizacji sklepu, magazynu czy hali produkcyjnej. Dlatego też wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę regałów, które z pewnością sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie.

Regały dostępne w firmie Waran Regały można podzielić na kilka podstawowych grup. Dzięki temu z powodzeniem znajdują one zastosowanie w magazynach, sklepach czy też archiwach. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczna jest odpowiednio posortowana dokumentacja, do której trzeba mieć szybki i wygodny dostęp.

Regały magazynowe półkowe AML 1 / AML 2

Regał metalowy półkowy

Regał metalowy półkowy

Oferowane przez firmę regały magazynowe półkowe typu AML 1 i AML 2 zostały zaprojektowane z myślą o archiwach – pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń, dzięki czemu zapewniają wygodny i bezpośredni dostęp do dokumentów. Posiadają funkcjonalne ograniczniki, które zapobiegają wypadaniu dokumentów. Pozostałe regały metalowe, o różnych obciążeniach półek (od 70 kg do nawet 300 kg), doskonale sprawdzą się zarówno w magazynach, jak i sklepach czy przedsiębiorstwach. Możliwość wyboru spośród licznych modeli sprawia, że każdy zainteresowany kupnem regałów metalowych magazynowych znajdzie coś odpowiadającego swoim wymaganiom.

Standardowe regały metalowe są zbudowane elementów nośnych profilowych (słupy i półki), ograniczników bocznych lub tylnych, dzięki którym dokumenty czy produkty są zabezpieczone przed zniszczeniem i wypadaniem. Regały, w zależności od typu, są montowane przy użyciu śrub i nakrętek. Dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu wymiary można dopasować do pomieszczenia, w którym będą znajdowały się regały.

Regały metalowe oferowane przez firmę Waran są wykonywane z blach zimnowalcowanych, które następnie pokrywane są farbami proszkowymi.

Oprócz standardowych regałów metalowych, firma Waran oferuje także meble metalowe (szafki socjalne, szafy biurowe, meble warsztatowe), wózki transportowe (paletowe, platformowe, dwukołowe) czy pojemniki plastikowe warsztatowe i transportowe.

Szczegółowe informacje na temat regałów metalowych półkowych:

http://www.waran-regaly.pl/regaly/magazynowe-polkowe.html

Inni producenci regałów metalowych półkowych:

http://promag.pl/

http://www.rema-poznan.pl

http://www.weramet.com.pl/