Regały sklepowe paletowe

Regały sklepowe paletowe

Regały sklepowe paletowe

Regały sklepowe

Odpowiednie regały sklepowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego sklepu czy magazynu. Funkcjonalne, praktyczne i wytrzymałe regały z pewnością sprawdzą w każdym pomieszczeniu magazynowym czy też sklepowym, zapewniając szybki i wygodny dostęp do wszystkich produktów.

Firma Waran Regały oferuje wszystkim zainteresowanym solidne, wytrzymałe i funkcjonale regały sklepowe. Wszystkie ich elementy są wykonywane z blach zimnowalcowanych, które następnie są lakierowane farbami proszkowymi. Regały sklepowe są wyposażone w ściankę tylną, która w zależności od modelu może być pełna lub perforowana (na zawieszki). Dużym atutem regałów metalowych jest to, że można regulować kąt nachylenia półek wiszących. Oferta sklepu Waran regały obejmuje zarówno regały metalowe w zabudowie, jak i regały wolnostojące. Dzięki temu każdy zainteresowany wyposażeniem sklepu znajdzie u nas coś dla siebie.

Regał sklepowy paletowy

Regał sklepowy paletowy

Regały sklepowe są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Montowane są bez śrub i nakrętek. Obecnie dostępnych jest kilka modeli regałów:

  • regał przyścienny wolnostojący,
  • przyścienny w zabudowie (dostawka),
  • dwustronny wolnostojący,
  • dwustronny w zabudowie.

Zainteresowani mają możliwość wybrania regałów w dwóch podstawowych wysokościach (1600 i 2000 mm). Koszt jednego regały sklepowego jest uzależniony od jego wymiarów i dodatkowych elementów takich jak słupy nośne, dolne półki, półki wiszące czy ścianki tylne.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są regały sklepowe zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Waran. Oprócz standardowych regałów sklepowych można tam znaleźć także regały magazynowe, meble metalowe, szafki socjalne, wózki transportowe czy pojemniki i kuwety plastikowe.

Dowiedz się więcej na temat regałów sklepowych paletowych na stronie producenta:

http://www.waran-regaly.pl/regaly/magazynowe-paletowe.html

Inni producenci oferujący podobne regały:

http://www.log-system.pl/

http://www.regalit.pl/

https://www.mecalux.pl/