Regał metalowy warzywniczy

regały metalowe warzywnicze

Regał metalowy warzywniczy

Regały do sekcji warzywnej sklepu

Warzywa i owoce umieszczone w plastikowych lub wiklinowych koszach czy skrzynkach układane mogą zostać na regałach z metalu wykonanych przez najlepszych w branży producentów polskich i zagranicznych. Zazwyczaj załączają oni do kompletu wraz z regałami metalowymi warzywniczymi wyżej wspomniane kosze z wikliny o różnych wielkościach.

Inne cechy, jakimi charakteryzuje się regał metalowy warzywniczy

Regał metalowy warzywniczy

Regały metalowe warzywnicze

Potencjalni nabywcy produktów wyposażenia sklepów z tej sekcji mogą odpowiednio dopasować regały do całości wystroju obiektu handlowego – jego ogólnego designu, kolorystyki oraz wzornictwa. Dużą rolę będzie tu odgrywał kolor – regał metalowy na warzywa i owoce pomalowany może zostać zazwyczaj na barwę, która zawiera się w palecie kolorów RAL.

Kolejnym udogodnieniem kierowanym od producentów tego typu mebli sklepowych w stronę nabywców jest możliwość: doczepienia uchwytów na ceny promowanych produktów; instalacji dodatkowych kółek umożliwiających przemieszczanie regałów; a także wykończenia regału chromowanymi relingami lub tymi wykonanymi ze stali nierdzewnej, które spełniają rolę swego rodzaju odbojników zabezpieczających regał przed uszkodzeniami mechanicznymi ze strony wózków sklepowych.

Regały i Stojaki na Warzywa i Owoce

Wśród niezaprzeczalnych zalet regałów sklepowych wykonanych z metalu z pewnością wymienić można solidność wykonania, dużą estetykę wykonania, praktyczność w obsłudze, stabilność i bezpieczeństwo, ustawność i mobilność połączonych z praktycznością, a także stosunkowo niską cenę w porównaniu do jakości. Ponadto, ze względu na dość dużą uniwersalność wykorzystania, regały metalowe warzywnicze mogą posłużyć również jako ekspozytory produktów innych niż warzywa czy owoce. Może to być np. Pieczywo lub inne drobne artykuły.

Regały na warzywa i owoce. Regał na owoce w skrzynkach!

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę na wyposażenie sklepu warzywno-owocowego w stojaki na warzywa i owoce, stojaki składane oraz regały na owoce i regały na warzywa NAPISZ do nas lub zadzwoń. Przygotujemy najlepszą ofertę na wyposażenie sklepu. Nasze produkty docierają do klientów; sklepów, hurtowni i magazynów w całej Polsce.

Nasze realizacje zamówień w regały sklepowe docierały m.in do sklepu spożywczego w Bydgoszczy, Lublinie, Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Toruniu, Szczecinie, Rzeszowie, Przemyślu, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu, Jeleniej Górze, Legnicy i Zielonej Górze. Poza realizacją zamówień w większych miastach realizujemy sprzedaż regałów do sklepu również w miastach małych jak chociażby: Żmigród, Leszno, Góra Śląska, Rawicz, Strzelce Opolskie, Oława, Brzeg, Nowa Sól.

Z naszych usług i produktów jakimi są regały sklepowe korzystają także klienci za granicą w Bardejowie, Lwowie, Starej Leśnej, Smokowcu, Keżmeroku i Popradzie.